שעות פעילות 08:30 - 17:00

תל אביב מוהליבר 34 | חולון להב 17 קומה ראשונה

המאפיינים המרכזיים של בד קטיפה איכותי

יצירת מראה מושלם מבחינת סגנון לבוש וחוויית לבוש היא החלטה שקשורה במידה מסוימת לסוג של הבד שאיתו אתם בוחרים לעבוד בשביל לייצר את הבגד. בתי אופנה יוקרתיים, עושים המון מאמצים בשביל לתכנן את סגנון החוויה שהם מייצרים ללקוחות שלהם, ולכן הם בוחרים בדרך כלל לעבוד עם בדים יוקרתיים ואיכותיים, ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שאתם יכולים לדמיין לעצמכם. ועדיין היום גם לכם יש אפשרות למצוא בד קטיפה ברמה הכי גבוהה שיש, כאשר אתם בוחרים לעבוד עם חברות איכותיות ומקצועיות. אנחנו, אנשי הצוות של חנות הבדים יעקב לוי שיווק בדים בע"מ, נלמד מה הם הצרכים המיוחדים שלכם ולסייע לכם לבחור בד קטיפה לכל צורך ואנו מאפשר לכם לקבל את כמות הבד הדרושה בשבילכם בדיוק במועד שבו אתם צריכים להתחיל לעבוד עם הבד שלכם.

בד קטיפה

המאפיינים של בד קטיפה אותם אתם רוצים להכיר תלויים מאוד בסגנון העבודה שלכם, ברמת המיומנות ואפילו בצורך שלשמו אתם רוכשים בד קטיפה. ועל כן, אנו נבקש לתאר מאפיינים כללים של בד קטיפה שיעזרו לכם להבין האם מדובר בבד המתאים לצרכים שלכם באמת:

  1. בד קטיפה מתאפיין במראה בוהק, בכל צבע שהוא. הברק הוא האלמנט שיוצר את הרושם הראשוני ועל כן בד קטיפה משלב בצורה מהממת בתפאורות להצגות ואירועי תרבות או בווילונות של אולמות תיאטרון. ויחד עם זאת, חשוב לוודא שאתם בוחרים בד שלא מסנוור את הקהל ויוצר תחושה נעימה בתוך חלל הפנים.
  2. בד קטיפה הוא בד צפוף יחסית, ועל כן הוא יוצר רושם ראשוני של אווירה חמימה ומזמינה. בעבר, שימש בד הקטיפה לייצור בגדי חורף רבים וגם היום אנו רואים קולקציות שלמות שבהן עושים שימוש בבד קטיפה יוקרתי כדי לשדרג את המראה של הבגדים.
  3. ניתן לרכוש בד קטיפה בכל צבע ובכל כמות. ובלבד שאתם עובדים עם ספקים מקצועיים ומיומנים, אשר מסוגלים להציע לכם פתרונות רכישה בקצב הדרוש לכם. כך תהיו סמוכים ובטוחים שתמיד יש לכם פתרונות איכותיים ותצליחו לייצר חוויות עיצוב מוצרים ושירותים המתאימות ליכולות המקצועיות שלכם.

מתאים למגוון רחב של שימושים בחיי היום יום

מה שאתם מבד מתחילים להבין, בד קטיפה הוא בד מיוחד מאוד בשוק, והוא יוצר אתגרים משל עצמו. אומנם התוצאות של עבודה עם בד קטיפה הן בדרך כלל מהממות, אבל זה דורש מכם הרבה מאוד השקעה לאורך הדרך וחשיבה על הפרטים הקטנים כדי שתוכלו לרכוש בדיוק את המוצר הנכון לכם וכדי שתוכלו לאפשר לעצמכם להנות מן החוויה. כאן נכנסים לתמונה אנשי צוות חנות הבדים יעקב לוי שיווק בדים בע"מ, אשר יסייעו לכם לבחור את המוצר הנכון ויעזרו לכם בכל פעם מחדש לחפש איכות בדים גבוהה ויוקרתית יותר.

כתיבת תגובה

דילוג לתוכן