שעות פעילות 08:30 - 17:00

תל אביב מוהליבר 34 | חולון להב 17 קומה ראשונה

למה לרכוש טולים ואיך לעשות את זה נכון?

חיפוש אחרי בדים לתפאורות או בדים לשמלות ערב תמיד דורש שימוש בטקסטורות מגוונות ויצירת שילובים של בדים נשפכים עם בדים לדקורציה. יחד עם זאת, בשביל להבטיח שיש מספיק נפח בשביל למלא את תצורת הבד, צריך לדאוג לכך שתשלחו גם בדי טולים בגווני הצבעים הרצויים. לשימושכם כיום קיימים טולים במגוון רחב של טקסטורות, טכניקות ייצור ורמות איכות. כך שההחלטה היא לא החלטה קשה בכלל. טולים יכולים להעניק מצד אחד נפח מעולה, ומן הצד השני ליצור שכבה תחתונה לבדים אשר שומרת על מראה יציב ואחיד לאורך כל הבד. כך שאם אתם מחפשים את הבד האולטימטיבי לבניית טקסטורה, כדאי לפנות לעזרתם של אנשי הצוות המקצועיים של רשת חנויות הבדים יעקב לוי שיווק בדים בע"מ ואנחנו נסייע לכם למצוא טולים מעולים לכל צורך.

טולים

כאמור, רכישה של טולים היא עניין של רצון לייצר שכבה תחתונה מושלמת לכל סוג של צורך. ולכן, כאשר בוחרים טולים צריך לקחת בחשבון:

  1. את הטקסטורה של הבד. ככל שמדובר על בד בצפיפות גדולה יותר, כך יש לכם כיסוי טוב יותר שעוזר לכם לייצר שכבת מגן. תולים צפופים מתאימים בדרך כלל ליצירת נפח מתחת לשמלות ערב יוקרתיות, כך שמדובר על מוצר נוח מאוד לעבודה מבחינת תפירה.
  2. כמות הבד שאתם צריכים לרכוש. אם מדובר על פרויקט גדול מאוד, אז צריך להתכונן מראש ולדאוג לכך שיש לכם כמות בד מספיקה ושאתם לא מוצאים את עצמכם תקועים באמצע העבודה בלי יכולת למצוא פתרונות. חשוב לרכוש מספיק בד גם כדי לבצע תיקונים וגם בשביל שתהיה לכם דוגמית לשימוש עתידי.
  3. תהליך ייצור ותהליך הניקוי של הבד. אם אתם רוצים לשמור על הבד שלכם בצורה מושלמת לטווח הארוך, אז אתם בהחלט חייבים להכיר לעומק את המאפיינים ואת דרכי התחזוקה של בדי טולים. כך ניתן להנחות את הלקוחות שלכם או את המשתמשים בבד לשמור על התצורה של הבד ולצמצם לאורך זמן נזקים או בעיות.

מוצר פשוט, שמשדרג את החוויה והאווירה

אומנם בד טולים הוא לא בד שאתם עושים בו שימוש באופן חיצוני. אך יחד עם זאת, ניתן לייצר חוויית שימוש מהממת כאשר בוחרים את הבד הנכון ומשלבים אותו עם סגנונות בדים אחרים. הידע והניסיון המקצועי שלנו, אנשי הצוות של חנות הבדים יעקב לוי שיווק בדים בע"מ יאפשר לכם לבחור גם בד טולים מושלם וגם בדים נלווים אחרים שיכולים לשרת אתכם למטרות שונות הדרכים הטובות והמקצועיות ביותר. כך שבסופו של יום אתם תמצאו לעצמכם את הפתרון הנכון והנוח ביותר בלי כל בעיה, ומתוך ידיעה שבחרתם במוצר האיכותי והיוקרתי ביותר שקיים כיום בשוק.

דילוג לתוכן