שעות פעילות 08:30 - 17:00

תל אביב מוהליבר 34 | חולון להב 17 קומה ראשונה

מה הם המאפיינים הייחודיים של בד קטיפה?

יש מגוון עצום מאוד של בדים ששיטת היצור שלהם מתבססת על אריגה צפופה וייסודי. זו היא הטכניקה המסורתית לייצור בדים. ועדיין היום כאשר אתם רוצים לבחור בד ברמה גבוהה, אתם לא חייבים לבחור בד בעבודת יד בשביל לקבל את המוצר המושלם מבחינתכם. כך למשל, כאשר אתם מבקשים לרכוש בד קטיפה, אפשר למצוא צפיפות אחידה ברמת רכות מאוד גבוהה, גם כאשר הבד מיוצר בפס ייצור מסחרי. אבל רגע אחד לפני שאתם מחפשים לרכוש בד קטיפה לכל צורך, צריך להבין מה הם המאפיינים המיוחדים של בד קטיפה, ואיך אפשר לבחור את הבד המושלם. אנשי הצוות המקצועיים של חנות הבדים יעקב לוי שיווק בדים בע"מ יצרו בשבילכם מדריך קצר עם כל המידע שאתם צריכים לקבל.

בד קטיפה

המאפיינים המיוחדים של בד קטיפה באים לידי ביטוי ב:

  1. תהליך יצור מאוד מוקפד. בשביל לארוג בד קטיפה צריך לעשות שימוש בחוטי משי איכותיים או סיבי כותנה שמייצרים ברמה גבוהה. לחילופין ניתן גם לעשות שימוש בבדים סינטטיים, מה שהופך יותר ויותר נפוץ בעולם התעשייתי. התהליך מתבסס על מכשור אריגה מיוחד, אשר אורג שתי פיסות בד בו-זמנית.
  2. מראה יוקרתי שיוצר באופן מסורתי מוצר מותרות. בד קטיפה הוא בד עם מראה מבריק, גמישות מוגבלת יחסית, ושימושיות שמתאימה בעיקר לצרכים ספציפיים מאוד. ולכן, גם אם מדובר על מוצר סינטטי בעלויות נוחות יחסית, בתפיסה הציבורית מדובר על בד מאוד יוקרתי שעושים בו שימוש כדי לייצר רושם ראשוני מנצח.
  3. האפשרות לבחור את גודל הבד ואת צורת הבד הדרושה. אפשר לייצר בד קטיפה מכל סוג שהוא בכמות הדרושה ללקוח ועל בסיס תהליך הייצור המקצועי ביותר. מבחינתכם, זה בעיקר אומר שאתם צריכים להגדיר את גודל יריעת הבד שאתם רוצים לרכוש ואת מידת הצפיפות בתהליך האריגה של הבד. זאת לצד פרמטרים כמו צבע ומרקם, והכל כדי לקבל את המוצר הנכון לכם.

לכל אירוע ולכל צורך – אפשר למצוא את הבד המושלם

לא משנה מה הסיבה שבגללה אתם מעוניינים לחפש בד כל כך יוקרתי כמו בד קטיפה, היום קל מאוד להבטיח שתמצאו את המוצר המושלם בשבילכם. בזכות חנויות מקצועיות כמו חנות הבגדים של יעקב לוי שיווק בדים בע"מ, יש לכם לא מעט אפשרויות לבחור מוצרים מעולים בסטנדרט יוקרתי. יחד עם זאת, עדיין יש לכם את הזכות למצוא מגוון רחב של סגנונות ייצור של בד קטיפה, וזה יכול להתאים למצב שבו אתם רוצים לרכוש בד לטובת מטרה ספציפית אבל יש לכם מגבלות תקציב מסוימות שמקשות על תהליך הרכישה של המוצר שלכם. אז אל תפחדו לשאול את כל השאלות שיש לכם ולהבטיח שאתם מזמינים בדיוק את המוצר שאתם צריכים.

דילוג לתוכן