שעות פעילות 08:30 - 17:00

תל אביב מוהליבר 34 | חולון להב 17 קומה ראשונה

עבודה עם בד סאטן – היא עניין של מיומנות

סוגי בדים שונים יוצרים חוויות שונות ומתאימים למתן פתרונות שונים. באופן מסורתי, בדים שמיוצרים באופן טבעי הם בדים מבוקשים יותר, פשוט משום שכל לנו להשתמש בהם בשגרת היומיום. בדיוק מהסיבה הזו, שימוש בבד המבוסס על תהליך אריגה, כמו בד סאטן הוא נפוץ מאוד במגוון רחב של תחומי עיסוק או צרכים אנושיים שכולנו משתמשים בהם. מדובר על בד מאוד עדין אשר דורש שימוש במיומנות מיוחדת בשביל לייצר אותו בצפיפות הרצויה. כמו גם שגרת טיפול וגיהוץ מיוחדת במהלך השימוש. יחד עם זאת, בד סאטן הוא בד מבריק ולכן, צריך לדעת איך להשתמש בו בצורה הנכונה לטובת שימושים שונים. אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת יעקב לוי שיווק בדים בע"מ נוכל לעזור לכם לבחור את סוג הבד הנכון לכם, ונבטיח שאתם מקבלים בד סאטן ברמת היצור הגבוהה ביותר שקיימת כיום בשוק.

בד סאטן

אם אתם רוצים לעבוד עם בד סאטן, הן לטובת עיצובי בגדים והן לטובת תהליכי עיצוב או תעשייה אחרים, אתם צריכים לקחת בחשבון ש:

  1. הבחירה של בד בצפיפות גבוהה היא ההחלטה הנכונה. כלומר, אם המטרה שלכם היא למצוא בד באיכות הכי טובה שיש, אז בוודאי שרמת הצפיפות חייבת להיות שאלה שאתם לוקחים בחשבון. וכמובן, באותה הנשימה צריך גם להגדיר תקציב מתאים לרכישה של בד כה יוקרתי ומיוחד.
  2. מידת הברק של הבד משפיעה על התוצר הסופי ועל חוויית העבודה. מהסיבה הזו, רכישה של בד סאטן מבריק צריכה להתבצע כשאתם מקבלים את כל המידע על המוצר שלכם. אתם צריכים לוודא שרמת הברק מתאימה לסגנון העבודה שלכם. ואם למשל מדובר על הפקה של אירוע, צריך לוודא שלא תהיה השתקפות לא נעימה לעין בתמונות מהאירוע. על כן, רכישה בחנות בדים היא ההחלטה הנכונה כאשר מדובר גם על כמויות גדולות וגם על בד יוקרתי ויקר במיוחד.
  3. ניקיון הבד חייב להתבסס על ההנחיות המקצועיות. אם אתם רוצים לשמור על צורתו המקורית ועל המרקם והמראה של בד סאטן לאורך זמן, צריך לוודא שאתם מטפלים בבד בצורה המתאימה, שוטפים אותו עם חומרים שלא מזיקים, ודואגים לייבוש וגיהוץ ברמות החום המתאימות.

הבחירה שלכם, היא בחנות מקצועית ומיומנת

כמו שאתם בוודאי מצליחים להבין, בשביל לרכוש בד סאטן איכותי צריך לפנות לחנות מקצועית ומנוסה. האחריות שלכם היא קודם כל להסביר בדיוק מה היא הציפייה שלכם. ומיד לאחר מכן אנחנו, אנשי הצוות המקצועיים של חברת יעקב לוי שיווק בדים בע"מ נעזור לכם למצוא את הפתרון הנכון ונלווה אתכם כל הדרך עד שיש לכם תוצר מוגמר מושלם בידיים. וזאת, על בסיס שנים של ניסיון ועל בסיס רכישה של מוצרים איכותיים ומיוחדים בסטנדרט הגבוה ביותר שקיים כיום בשוק הבגדים של ישראל.

דילוג לתוכן